Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

O nás

Dodávame život tomu, čo máme radi ... každý deň.

V spoločnosti Mobile Outfitters sme viac ako spoločnosť. Sme rodina staviteľov, veriacich a podnikateľov, ktorých poháňa rovnaký účel: meniť životy našich zákazníkov a ľudí, s ktorými pracujeme. Páči sa nám technológia a spôsob, akým spája ľudí a robí život zábavnejším a produktívnejším. Zaviazali sme sa, že členov nášho tímu umiestnime na miesto, kde majú radi prácu, ktorú robia, prostredie, v ktorom robia, a sme nadšení zo šírenia informácií o spoločnosti Mobile Outfitters.

MOBILE OUTFITTERS TÍM

Robíme veci trochu inak.

Mobile Outfitters je jedinečný vo svete príslušenstva pre mobilné telefóny. Na každý produkt, ktorý predávame, sa poskytuje bezprecedentná doživotná záruka. Sme na viac ako 700 miestach vo viac ako 50 krajinách - a bez ohľadu na to, ktorú z nich navštívite, získate rovnakú profesionálnu a prispôsobenú službu, ktorá zabezpečí, že každá skúsenosť bude skvelá. Veríme, že skvelý biznis musí začínať skvelým produktom, personalizovaným servisom a skvelou integritou. Vytvárame vysoko kvalitné výrobky navrhnuté v USA s doživotnou zárukou. Robíme to na mieste, prispôsobené špecifikáciám našich zákazníkov a inštalované profesionálmi.

Zoznámte sa s tímom Naša História

NAŠA MISIA

Inšpirovať ľudí zdieľaním nášho podnikateľského ducha prostredníctvom inovatívnych produktov.

NAŠA VÍZIA

Spochybniť súčasné postavenie odvetvia kioskov v obchodoch predajom vysoko kvalitných výrobkov a ich podporou prostredníctvom zákazníckej podpory s 1 000 kioskmi v 50 krajinách do roku 2022.

NAŠE HLAVNÉ HODNOTY
S

Služba na najvyššej úrovni

M

Vyrábajte inovatívne výrobky WOW

I

Integrita vo všetkom, čo robíte

L

Nechajte každého zákazníka s úsmevom

E

Každý je náš zákazník

V čom sme rozdielni?

Veríme, že skvelý biznis musí začínať skvelým produktom, personalizovaným servisom a skvelou integritou. Vytvárame vysoko kvalitné výrobky navrhnuté v USA s doživotnou zárukou. Robíme to na mieste, prispôsobené špecifikáciám našich zákazníkov a inštalované profesionálmi.

Doživotná
Záruka

Ak by ste neboli spokojní s výkonom nášho produktu, je krytý doživotnou zárukou.

PROFESIONÁLNA INŠTALÁCIA

Každý produkt, ktorý predávame, je nainštalovaný našimi odborníkmi na mieste, čo zaručuje vynikajúci výkon produktu a 100% spokojnosť zákazníka. Chceme, aby ste dôverovali práci, ktorá sa týka produktov, ktoré u nás nakupujete, aby ste mohli s istotou vyraziť do sveta.

NAVRHNUTÉ
V USA

Sme hrdí na to, že ponúkame produkty, ktoré sú navrhnuté v USA. Robíme tak s plným nasadením pre remeselné spracovanie, podporu a servis.

MOBILE OUTFITTERS HLAVNÉ LICENCIE

Svet odmeňuje tých, ktorí riskujú.

Naša rozmanitá globálna rodina podnikateľov spája spoločnú neotrasiteľnú ambíciu napísať svoj vlastný príbeh a vybudovať si život podľa svojich vlastných podmienok. Naši hlavní nadobúdatelia licencie sú motorom ich vlastného úspechu a sú životne dôležité pre náš budúci spoločný úspech.

Máte záujem sa k nám pridať? Nie je lepší čas stať sa hlavným držiteľom licencie.

Naše výrobky prepravujú aj významní maloobchodníci!

Okrem viac ako 700 miestnych kioskov nájdete výbavu Mobile Outfitters u niektorých z najväčších svetových predajcov technológií.

Pripojte sa k #MobileOutfitters

Sledujte @mobileoutfitters na Instagrame, aby ste videli, na čom sme, a označte si svoje vlastné #mobileoutfitters dobrodružstvá.