Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Stať sa partnerom

STE SA NESTALI JEDEN Z NAJRÝCHLEJŠÍCH RÁSOVÝCH MOBILNÝCH PRÍSLUŠENSTIEV NA SVETE

Mobile Outfitters je jedinečná spoločnosť, ktorá spolupracuje s jednotlivcami z celého sveta, ktorí chcú vytvoriť svoj vlastný obchodný podnik vo svete príslušenstva pre osobné zariadenia. Sme vysoko podnikateľská spoločnosť, ktorá pomáha správnym jednotlivcom otvoriť si vlastné predajné miesto Mobile Outfitters v ich časti sveta a poskytnúť im exkluzívne práva na predaj produktov Mobile Outfitters na tomto území. To je len niekoľko z mnohých dôvodov, prečo by ste sa k nám mali pridať.

Stať sa partnerom Mobile Outfitters poskytuje množstvo jedinečných príležitostí:

Výhradné práva na predaj produktov Mobile Outfitters

Osvedčené a rozšíriteľné podnikanie s viac ako 700 úspešnými pobočkami po celom svete

Značka 600% s
maloobchodnými skúsenosťami

NAŠA MISIA

Inšpirovať ľudí zdieľaním nášho podnikateľského ducha prostredníctvom inovatívnych produktov.

NAŠA VÍZIA

Spochybniť súčasné postavenie odvetvia kioskov v obchodoch predajom vysoko kvalitných výrobkov a ich podporou so zameraním na zákazníka. Do roku 2022 bude mať 1 000 pobočiek v 50 krajinách.

NAŠE HLAVNÉ HODNOTY
S

Služba na najvyššej úrovni

M

Vyrábajte inovatívne výrobky WOW

I

Integrita vo všetkom, čo robíte

L

Nechajte každého zákazníka s úsmevom

E

Každý je náš zákazník

Naše výrobky prepravujú aj významní maloobchodníci!

Okrem našich lokálnych kioskov v nákupných centrách nájdete kiosky Mobile Outfitters aj u niektorých z najväčších svetových predajcov technológií.

NAŠE AKTUÁLNE POLOHA

 

Máme viac ako 700 pobočiek
vo viac ako 50 krajinách sveta.

Mobile Outfitters je celosvetové hnutie. Naši partneri prinášajú do všetkých kútov sveta to najlepšie v oblasti ochrany zariadení a služieb zákazníkom. Prezrite si niektoré z našich umiestnení v galérii nižšie alebo prehliadajte náš vyhľadávač obchodov a zistite, či máme nejaké vo vašej blízkosti.

Máte záujem stať sa partnerom?

Časté otázky

Prečo otvárať kiosk Mobile Outfitters?

Keď sa pripojíte k spoločnosti Mobile Outfitters, ste súčasťou najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v oblasti mobilného príslušenstva s globálnym uznaním značky. Našou konkurenčnou výhodou je, že vám poskytujeme:

  1. Vysoký rast
  2. Systémy na kľúč
  3. Výhradnosť
  4. Podpora a školenie na svetovej úrovni

Naše základné hodnoty a prísľub značky z nás robili svetových lídrov v obchode Mall Kiosk na desať rokov a počítame! Dáme vám viac ako len predstavu o vašom kioskovom podnikaní - získate naše desaťročia obchodných skúseností, naše osobné školenia (dostupné v každej krajine na svete) a rýchlo sa rozvíjajúcu sieť rovnako zmýšľajúcich a úspešných podnikateľov. ktorí chcú pomôcť!

Prečo obchodné stánky?

Obchodné priestory obchodného centra, konkrétne kiosky, predstavujú rastúcu a udržateľnú platformu pre podnikateľov na celom svete. Toto sa všeobecne označuje ako „mikroobchod“ a predstavuje základný kameň našej globálnej ekonomiky. Pomáhame jednotlivým podnikateľom využívať náš kapitál, skúsenosti a zdroje na začatie ich vlastného prosperujúceho podnikania. Kiosky Mall a mikropodniky umožňujú podnikateľom rýchlo zažiť pozitívny hotovostný tok za veľmi skromnú investíciu - práve vďaka tomu má naše podnikanie neuveriteľne vysokú úspešnosť. Veríme, že každý by mal myslieť vo veľkom, ale začať od malého.

Aké sú veľkoobchodné náklady?

Kontaktujte nás a dozviete sa viac o našich veľkoobchodných cenách - ale všeobecne majú naše výrobky ohromujúcich 600% prirážok.

Kedy môžem byť otvorený?

Domáce pobočky môžeme otvoriť už za dva týždne a medzinárodné pobočky už za jeden mesiac - ale predtým, ako uzamknete akékoľvek veľké otváracie dni, overte si to u nás.

Ako si môžem byť istý, že budem úspešný?

Kiosky s obchodnými domami prevádzkujeme od roku 2009 a naše komplexné školenie a nepretržitú podporu zabezpečujú skúsení odborníci v tejto oblasti. Kombinujte to s našimi produktmi hromadnej príťažlivosti a vysokými maržami - a určite uspejete. A ak to nestačilo, máme 95% úspešnosť, keď naši partneri otvorili ďalšie pobočky v prvom roku!

Kontaktujte nášho viceprezidenta pre globálny predaj
Mike Bissell

Volajte na tel.: 484-682-9228‬
Email: mike@moutfitters.com