Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Power

ANCHOR

Najsilnejší kábel na svete - vážne!

Vytvorenie najsilnejšieho kábla na svete trvalo 3 roky výskumu a vývoja! Kotva udržuje vašu dynamiku v chode s 50-ročnou životnosťou a je vyrobená z rovnakého materiálu ako nepriestrelné vesty, zoskoky padákom a laná na skaly.

Perfektná dĺžka šnúry.

Hotovo s káblami, ktoré nedosahujú váš spálňový stôl, alebo s veľmi dlhými šnúrami, ktoré sa krútia a zamotávajú v aute? Náš kábel 1,5 m Ideal Length ™ je ideálny všade tam, kam vás život zavedie.

Kúpiť na MO mieste

Váš kábel na celý život.

Naše kotviace káble sú vyrobené tak, aby odolali viac ako 180 000 ohybom, sú skonštruované tak, aby boli 30-krát silnejšie ako pôvodné káble, a sú navrhnuté s koncovým káblovým plášťom, ktorý zabraňuje zhlukovaniu a uvoľneniu vodičov - všetko kryté doživotnou zárukou.

Bleskurýchly a certifikovaný MFi

Nechajte svoje zariadenia nabiť a pripravené na okamžité použitie pomocou nášho vysokorýchlostného kábla Anchor. Vďaka použitiu najkvalitnejšej konštrukcie a materiálov zaisťuje služba Anchor superrýchly prenos dát a vaše video * vyzerá krištáľovo čisté. .

S doživotnou zárukou.

Stojíme si za všetkým, čo robíme. Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s výkonom kábla Anchor, dajte nám vedieť a my ho za malý poplatok vymeníme.

Uč sa viac

Páči sa vám, čo vidíte? Nakúpte si čo chcete na mieste vo vašej blízkosti.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobný. Preto vás žiadame, aby ste si prezerali naše inovatívne produktové rady na našej webovej stránke, ale prišli a stretli sa s nami vo vašom okolí. Takto môžeme prispôsobiť nákupné skúsenosti a zaistiť vašu celkovú spokojnosť.

Navštívte nás