Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Clear-Coat

Ochrana proti poškriabaniu

Clear-Coat Original

INeviditeľná ochrana proti poškriabaniu pre elegantný zážitok z dotykovej obrazovky. Čistota v rozlíšení HD, pevnosť na vojenskej úrovni a kvalita v USA, aby vydržala čokoľvek, vďaka čomu bude vaše zariadenie čisté a lesklé ako nové.

Matte
Original

Clear-Coat Matte

Povrchová úprava Clear-Coat Matte proti oslneniu funguje skvele na slnku a dodáva nenápadný matný vzhľad. Ponúka rovnakú vojenskú ochranu a kvalitu vyrobenú v USA ako originál v povrchovej úprave, ktorá vám poskytne 360 ​​° pokrytie bez odtlačkov prstov a rozmazania.

Neboj sa Máme tvoj chrbát, predok a všetko medzi tým.

Je to pokrytie celého tela, dookola. Clear-Coat vám poskytuje úplnú ochranu od okraja po okraj, a to aj na zakrivených displejoch. Vďaka našej odbornej inštalácii sa môžete spoľahnúť, že každý povrch bude hladký a dokonalý.

Pripravený na čokoľvek.

S ochranou proti poškriabaniu Clear-Coat získate kvalitu USA, vojenskú pevnosť a pridanú priľnavosť pre menej kvapiek spolu s 360 ° pokrytím, ktoré je elegantné a tenké.

Chránime nielen telefóny.

Aj tuhá ochrana je flexibilná. Či už je to váš tablet, slúchadlá, inteligentné hodinky alebo niečo iné, všetky ich dokážeme chrániť pomocou technológie Clear-Coat. Neustále pridávame nové zariadenia, aby sme zabezpečili pokrytie všetkého, čo vlastníte, na požiadanie.

*Od 18,99 eúr a viac

Kúpite v kiosku MO

Na všetky naše výrobky sa vzťahuje doživotná záruka.

Život sa stáva. Takže aj nepredvídané nehody. Preto stojíme pri našich výrobkoch so vzduchotesnou doživotnou zárukou. Ak z nejakého dôvodu nebudete spokojní s výkonom produktu, vymeníme ho za malý poplatok za inštaláciu.

Learn More

Produkt, ktorý chcete, prispôsobený vášmu prístroju priamo pred vašimi očami.

Každý lak Clear-Coat, ktorý predáme, upravíme na mieru priamo na mieste. Bez ohľadu na to, aký typ telefónu alebo zariadenia máte, sme pripravení vytvoriť a nainštalovať pre vás Clear-Coat za pár sekúnd.

Odborne nainštalované, takže je to zakaždým dokonalé.

Nie je nič ako vedieť, že za výrobkami, ktoré kupujete, je skutočná osoba. Každú prispôsobenú ochranu alebo vysoko prispôsobenú pokožku pre vaše zariadenie vykonáva živý a dýchajúci profesionál v oblasti mobilných zariadení.

Páči sa vám, čo vidíte? Nakúpte si čo chcete na mieste vo vašej blízkosti.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobný. Preto vás žiadame, aby ste si prezerali naše inovatívne produktové rady na našej webovej stránke, ale prišli a stretli sa s nami vo vašom okolí. Takto môžeme prispôsobiť nákupné skúsenosti a zaistiť vašu celkovú spokojnosť.

Navštívte nás