Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Fusion

Ochrana proti nárazu

Fusion

Ďalšia úroveň ochrany telefónu. Naša patentovaná ochrana proti nárazu TriACTIVE ™ je vyrobená v USA a na absorbovanie nárazov akéhokoľvek druhu používa tri jedinečné vrstvy. Najlepšie na tom všetkom je, že Fusion na rozdiel od tvrdeného skla nikdy neštiepi, nepraská alebo sa nerozbije.

Najtenší nárazník na svete s technológiou 20 stôp testovanou proti pádu poskytuje pokoj, ktorý vám prinesie vedomie, že vaše zariadenie je tam s najvyššou ochranou proti nárazu.

Zachovajte ochranu.
Priekopa väčšinu.

Pokiaľ ide o telefónne kvapky, máme to zakryté od rohu k rohu. Je to tak preto, lebo naše patentované rohové vankúše ™ chránia vaše zariadenie pred pádmi z každého uhla, od obávaného rohového pádu až po pád lícom nadol.

*Od 24,99 eúr a viac

Kúpite v kiosku MO

Veľké kvapky nie sú nič veľké!

Posunuli sme ochranu zariadenia na úplne novú úroveň, pretože sa stávajú nehody. S našimi Fusion Bumpers budete mať 20 stôp testovanú ochranu proti pádu, aby ste mohli vziať svoje zariadenie kamkoľvek, kam vás dobrodružstvo zavedie.

Čistota aj sila všade naokolo.

Pokrytie technológiou Fusion to zvyšuje pomocou vysoko kvalitnej ochrany proti nárazu, ktorá odolá všetkým prvkom. Rovnako ako náš Clear-Coat ponúka HD jasnosť a ochranu od okraja po okraj, ktoré vám umožnia ísť kamkoľvek vás život zavedie.

Na všetky naše výrobky sa vzťahuje doživotná záruka.

Život sa stáva. Takže aj nepredvídané nehody. Preto stojíme pri našich výrobkoch so vzduchotesnou doživotnou zárukou. Ak niekedy nebudete spokojní s výkonom produktu, vymeníme ho.

Uč sa viac

Prirodzený prístup k tlačidlám.

Na ochranu telefónu zabudnite na nepríjemné falošné tlačidlá. Fusion Bumper je taký tenký, že môžete používať tlačidlá na telefóne - akoby tam nič nebolo.

Odborne nainštalované, takže je to zakaždým dokonalé.

Nie je nič ako vedieť, že za výrobkami, ktoré kupujete, je skutočná osoba. Každú na mieru vyrobenú ochranu alebo vysoko prispôsobenú pokožku pre vaše zariadenie vykonáva živý a dýchajúci profesionál v odbore Mobile Outfitters.

Len do toho, miešajte a porovnávajte. Všetko funguje.

Fusion pracuje s našimi originálnymi, matnými a štýlovými skinmi, takže si môžete svoje zariadenie prispôsobiť a udržiavať ho v bezpečí. Posunutím lišty uvidíte, ako môžete kombinovať rôzne produkty, aby boli vaše zariadenia chránené aj štýlové.

OCHRANA proti poškriabaniu OCHRANA PRED NÁRAZOM PERSONALIZÁCIA ANCHOR

Páči sa vám, čo vidíte? Nakúpte si čo chcete na mieste vo vašej blízkosti.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobný. Preto vás žiadame, aby ste si prezerali naše inovatívne produktové rady na našej webovej stránke, ale prišli a stretli sa s nami vo vašom okolí. Takto môžeme prispôsobiť nákupné skúsenosti a zaistiť vašu celkovú spokojnosť.

Navštívte nás