Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

PRUVIA®

Hygienická
ochrana

Iba 360 ° filmová ochrana na svete so striebornými iónmi

Je tu antibakteriálny a potom tu je Pruvia! Pretože mobilné zariadenia majú viac choroboplodných zárodkov ako záchodové doštičky a ich ruky zodpovedajú za viac ako 80% infekcií, je dôležitejšie ako kedykoľvek predtým udržiavať dotykovú obrazovku a celé zariadenie čisté. Preto sme vymysleli Pruvia 360º Film, jasný vojenský ochranný film proti poškriabaniu s nanočasticami striebra, ktorý chráni vaše zariadenie pred poškriabaním a zároveň redukuje 99,99% baktérií, plesní a plesní.

PRUVIA

360° FILM

Kúpite v kiosku MO

Matte
Original
Germ Copper Copper2 Plus Pluses Silver

Chráni vás a vaše zariadenie na celý život

  • Neviditeľná 360 ° ochrana
  • Vojenská sila
  • Jasnosť HD
  • Doživotná záruka

Kúpiť na MO mieste

Odborne nainštalované,
takže je to zakaždým dokonalé.

Nie je nič ako vedieť, že za výrobkami, ktoré kupujete, je skutočná osoba. Každú prispôsobenú ochranu alebo vysoko prispôsobenú pokožku pre vaše zariadenie vykonáva živý a dýchajúci profesionál v oblasti mobilných zariadení.

Navštívte nás

Na všetky naše výrobky sa vzťahuje doživotná záruka.

Život sa stáva. Takže aj nepredvídané nehody. Preto stojíme pri našich výrobkoch so vzduchotesnou doživotnou zárukou. Ak niekedy nebudete spokojní s výkonom produktu, vymeníme ho.

Nájdite obchod

Dozviete sa viac o
Pmedenom spreji Pruvia

Chráni vaše zariadenia pred nepeknými vecami až na 3 dni!

Uč sa viac

Páči sa vám, čo vidíte? Nakúpte si čo chcete na mieste vo vašej blízkosti.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobný. Preto vás žiadame, aby ste si prezerali naše inovatívne produktové rady na našej webovej stránke, ale prišli a stretli sa s nami vo vašom okolí. Takto môžeme prispôsobiť nákupné skúsenosti a zaistiť vašu celkovú spokojnosť.

Navštívte nás