Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Style Skiny

Personalizácia

Nesplývate
v dave.

Vaše zariadenie by tiež nemalo. Vyberte si Skiny štýlu, ktoré odrážajú to, ako vidíte svet, a meňte ich tak často, ako sa vám páči.

Je to váš svet. Štylizujte to všetko.

Style Skins je možné vytvoriť od inteligentných reproduktorov cez tablety až po hodinky a ďalšie, aby sa do nich zmestilo viac ako 2 000 rôznych zariadení ... a počíta sa. Dajte všetkým svojim šatám elegantný vzhľad a vytvorte zaujímavé témy, ktoré spoja všetky vaše technológie, alebo ich kombinujte s rôznymi osobitými štýlmi!

Už od 19,99 eúr

Kúpite v kiosku MO

Všetko s “wow”
bez váhy.

Pridajte štýl podpisu bez toho, aby ste ohrozili veľkosť alebo funkčnosť zariadenia. Style Skins majú malú veľkosť, fungujú so všetkými dokmi a nabíjačkami (vrátane bezdrôtových) a stávajú sa plynulým vyjadrením vášho štýlu.

Štúdio Style Skinov

Vidíte dizajn Style Skins, ktorý zaujme? Vyskúšajte to na svojom zariadení a zistite, ako sa vám páčia.

Vyberte štýl, ktorého ukážku chcete zobraziť
  • Carbon
  • Farebný posun
  • Camo
  • Drevo
  • Farba
  • Hodváb + Kameň
  • Koža
 

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Štýlové skiny sú navrhnuté tak, aby mali vynikajúci dlhodobý vzhľad, ale niekedy by sme všetci mohli použiť zmenu. Ak chcete niekedy navrhnúť niečo nové, navštívte ktorékoľvek z našich miest. Radi to za malý inštalačný poplatok zmeníme.

Uč sa viac

Voila, vyrobená na mieru a nainštalovaná za pár minút.

Každú predanú Style Skin na mieru, priamo pred vašimi očami, upravíme na mieru. Bez ohľadu na to, aké zariadenie máte, budeme pripravení orezať a nainštalovať Style Skin prispôsobený presne pre vás.

Odborne nainštalované, takže je to zakaždým dokonalé.

Je tu niečo, z čoho máte naozaj dobrý pocit, keď viete, čo kupujete, nainštaloval skutočný profesionál. Môžete si byť istí, že to, čo robíte, je urobené správne, a môžete sa spoľahnúť na skvelý zážitok.

Páči sa vám, čo vidíte? Nakúpte si čo chcete na mieste vo vašej blízkosti.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobný. Preto vás žiadame, aby ste si prezerali naše inovatívne produktové rady na našej webovej stránke, ale prišli a stretli sa s nami vo vašom okolí. Takto môžeme prispôsobiť nákupné skúsenosti a zaistiť vašu celkovú spokojnosť.

Navštívte nás

Pripojte sa k #MobileOutfitters

Sledujte @mobileoutfitters na Instagrame, aby ste videli, na čom sme, a označte si svoje vlastné #mobileoutfitters dobrodružstvá.