Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Vrátenie na výmenu

Nie ste spokojní so svojím produktom? Potrebujete výmenu?

Mnohé z našich pobočiek ponúkajú 7-dňovú záruku spokojnosti - ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím produktom, môžete sa na dané miesto vrátiť a vymeniť alebo vymeniť. Po 7 dňoch môžete kedykoľvek získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky , koľkokrát chcete.

O možnosti vrátenia sa obráťte na miesto, kde ste uskutočnili nákup. Kliknutím sem zobrazíte zoznam miest a kontaktné informácie. Pretože všetky naše miesta sú vlastnené a prevádzkované nezávisle, podniková kancelária Mobile Outfitters nie je schopná vyhľadať informácie o vašej objednávke a spracovať vrátenie nákupov uskutočnených v maloobchodnej pobočke Mobile Outfitters.

POZNÁMKA: Ak z nejakého dôvodu nemôžete vyriešiť problém s umiestnením, kde ste zakúpili produkt Mobile Outfitters, kontaktujte nás.

Pripojte sa k #MobileOutfitters

Sledujte @mobileoutfitters na Instagrame, aby ste videli, na čom sme, a označte si svoje vlastné #mobileoutfitters dobrodružstvá.