Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

MO PODPORA

Máte otázku?

Tu si pozrite naše časté otázky.

 • Clear-Coat
 • Fusion
 • Pruvia
 • Style Skiny
 • Anchor
 • Inštalácia
 • Doprava
 • Partnerstvá
 • Umiestnenie kioskov
 • Ďalšie otázky
Aké sú typy Clear-Coat produktov?

Naše vlajkové lode Clear-Coat chránia nielen obrazovku, ale celé zariadenie vrátane prednej, zadnej a bočnej strany. Clear-Coat ponúka ochranu proti poškriabaniu, ktorá obstojí proti všetkému!

 • Clear-Coat Original  bol naším prvým produktom - ultrajasná ochranná fólia využívajúca patentovanú technológiu, ktorá obopína celé zariadenie bez zväčšenia objemu, a ponúka vojenskú ochranu proti poškriabaniu, čistotu HD a technológiu samoopravovania.
 • Clear-Coat Matte  má všetky vlastnosti produktu Clear-Coat Original s pridanou technológiou proti oslneniu a proti odtlačkom prstov.

Viac informácií o Clear-Coat sa dozviete tu.

Z čoho je vyrobený Clear-Coat?

Naše výrobky Clear-Coat sú vyrobené z vojenského polyuretánového filmu USA, číreho materiálu odolného proti poškriabaniu, ktorý meria menej ako 1/100 palca s lepiacou podložkou. Polyuretánové fólie sa používajú na automobily, lietadlá a člny, ktoré zabraňujú poškodeniu kameňmi a pieskom - a navyše každodenné opotrebovanie.

Poškodí Clear-Coat moje zariadenie?

Práve naopak! Vyrobili sme Clear-Coat, aby sme chránili vaše zariadenia takmer od všetkého. Lepidlo, ktoré používame, je semipermanentné, čo znamená, že je ťažké ho náhodne odstrániť, ale ak chcete, ľahko sa odstráni. Chráňte svoj výstroj pomocou náteru Clear-Coat!

Je prípravok Clear-Coat odolný voči vode?

Nie, bohužiaľ, nie je. Voda sa stále môže dostať do švíkov - hoci Clear-Coat pokrýva väčšinu vášho telefónu, je nemožné pokryť 100% zariadenia a všetkých jeho švov.

Ako dlho vydrží Clear-Coat?

Clear-Coat vydrží až rok pre smartfóny s normálnym používaním a dva až tri roky pre tablety a notebooky. Ak sa s vašim čírym lakom z nejakého dôvodu niečo pokazí, môžete získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky.

Skrýva Clear-Coat staré škrabance?

Áno, Clear-Coat pomáha skryť tie staré škrabance! Nikdy nie je neskoro, bez ohľadu na to, ako je vaše zariadenie použité. Bez Clear-Coat sa to zhorší. Prečo teda neskrývať staré škrabance a nezabrániť novým pomocou Clear-Coat ?!

Skrýva Clear-Coat odtlačky prstov?

Áno! Na zariadeniach je ľahko viditeľný tuk, šmuhy a odtlačky prstov. Clear-Coat je voči nim odolný a pomôže udržať vaše zariadenia vyzerajúce ako nové. Vďaka nášmu produktu Clear-Coat Matte odtlačky prstov prakticky neexistujú. Prestaňte si neustále utierať telefón po košeli, aby ste ho vyčistili, a začnite predchádzať odtlačkom prstov pomocou technológie Clear-Coat!

Kde sa vyrába Clear-Coat?

Clear-Coat je ručne vyrobený v USA. Každý kus je navrhnutý, vyrobený, zmontovaný, skontrolovaný a odoslaný členom tímu v našom zariadení vo Philadelphii, PA.

Prečo nemáte pre môj produkt Clear-Coat?

Nerobte si starosti! Clear-Coat môžeme navrhnúť prakticky pre čokoľvek. Ak nevidíte svoj produkt ponúkaný v našom katalógu, môžete požiadať o dizajn. Prejdite ďalej na formulár Vyžiadanie produktu a pošlite svoj model.

Zmení Clear-Coat vzhľad a dojem z môjho zariadenia?

Na hrúbku 1/100 palca ho väčšina ľudí po nanesení ani nevidí! Vyberte si Clear-Coat Original pre lesklý povrch, ktorý dokonale ladí s vašou obrazovkou alebo inými lesklými zariadeniami, matný film pre povrchy, ktoré nemajú žiadny lesk, alebo kombináciu oboch, aby dokonale ladili so zariadením.

Ako môžem vyčistiť svoj Clear-Coat po nainštalovaní?

Odporúčame používať izopropylalkohol (nič viac ako 70% koncentrátu). Ak nemáte k dispozícii žiadne, môžete použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok na sklo alebo čistiacu kvapalinu bez pruhov. Nastriekajte čistiaci prostriedok na papierovú utierku alebo handričku z mikrovlákna a utrite vrstvu Clear-Coat.

Funguje Clear-Coat na tvrdé puzdrá?

Clear-Coat funguje s puzdrom skvele - ale prečo by ste používali puzdro Clear-Coat AND a puzdro? Vo vašom kufri sú zachytené nečistoty, piesok a prach, ktoré po každom vybratí spôsobia poškodenie zariadenia. Produkt Clear-Coat udržuje vaše zariadenie vyzerajúce ako nové pridaním ďalšej vrstvy medzi vaše zariadenie a puzdro. Naše výrobky dokonca vyrábame na mieru, aby sme zabezpečili 100% kompatibilitu prakticky so všetkými prípadmi.

Čo znamená „samoliečenie“?

Automatické liečenie znamená, že film je schopný liečiť jemné škrabance jednoducho pri vysokých teplotách. To znamená, že si vo svojom filme môžete všimnúť nejaké preliačiny alebo škrabance a o pár hodín neskôr sú preč - ako kúzlo.

Zakrýva Fusion krivky?

Na rozdiel od našich filmov Clear-Coat Original a Matte, náš chránič nárazovej clony Fusion nezakrýva krivky - je vyrobený silnejšie pre lepšiu ochranu a musí zostať rovný k povrchu.

Z čoho sa vyrába Fusion?

Chránič obrazovky Fusion Impact je náš patentovaný film, ktorý sa skladá z troch vrstiev jedinečných nárazuvzdorných materiálov.

Z čoho je vyrobený 360 ° film Pruvia?

360 ° film Pruvia je vyrobený z rovnakého vojenského filmu, aký už v produkte Clear-Coat Original poznáte a máte radi. Je vyrobený zo špeciálnej zmesi nanočastíc medi a striebra, ktoré chránia povrch vášho zariadenia pred vírusmi a baktériami.

Ako dlho bude môj telefón chránený pred baktériami a vírusmi pomocou Pruvia 360 ° Film?

Pruvia chráni vaše zariadenie po celý život! Náš inovatívny produkt je poháňaný nanočasticami medi a striebra, ktoré sú laboratórne dokázané, že redukujú 99% povrchových vírusov a baktérií. To znamená, že produkt nemusíte čistiť alebo znovu nanášať, aby zostal chránený.

Ak si chcete z ktoréhokoľvek dôvodu zmeniť svoj film Pruvia 360 °, môžete ho získať v rámci našej doživotnej záruky.

Zmení Pruvia 360 ° Film vzhľad a dojem z mojej obrazovky?

Na hrúbku 1/100 palca ho väčšina ľudí po nanesení ani nevidí! 360 ° film Pruvia dokonale zapadá do vašej obrazovky, takže nikto nebude vedieť, že tam je ... okrem vás!

Ako môžem vyčistiť obrazovku po nainštalovaní filmu Pruvia 360 °?

Odporúčame používať náš medený sprej Pruvia, ktorý poskytuje maximálnu ochranu celého vášho zariadenia. Medený sprej Pruvia jednoducho nastriekajte na papierovú utierku alebo handričku z mikrovlákna a utrite do sucha.

Môžete tiež použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok na sklo, čistiacu kvapalinu bez pruhov alebo izopropylalkohol (nič viac ako 70% koncentrátu).

Prečo nemáte pre môj prístroj 360 ° film Pruvia?

Nerobte si starosti! 360 ° film Pruvia môžeme navrhnúť prakticky pre čokoľvek. Ak nevidíte svoj produkt ponúkaný v našom katalógu, môžete požiadať o dizajn. Prejdite ďalej na formulár Vyžiadanie produktu a odošlite svoje zariadenie.

Bude Pruvia 360 ° Film fungovať s akýmkoľvek zariadením?

Som rád, že ste sa pýtali! Pruvia pracuje s tisíckami zariadení vrátane tabletov, inteligentných hodiniek a notebookov. Prezrite si náš kompletný zoznam zariadení a zistite, či je váš pokrytý. Ak nevidíte, jednoducho požiadajte, aby sme vám ho navrhli!

Aký je rozdiel medzi Pruviou a dezinfekčným sprejom alebo utierkou?

Aj keď je čistenie zariadenia alebo ochrany obrazovky dezinfekčným obrúskom alebo sprejom dobrý nápad, hneď ako sa niečoho dotknete a prístroj znova použijete, už nebude čistý. Medený sprej Pruvia a 360 ° film Pruvia posúvajú čistenie na inú úroveň, vďaka čomu získate ochrannú bariéru, ktorá pomáha udržiavať vaše zariadenie v bezpečí pomocou laboratórne overených nanočastíc medi a striebra na zníženie 99% povrchových vírusov a baktérií.

Ako dlho budú na mojom prístroji pôsobiť antibakteriálne vlastnosti Pruvia Copper Spray?

Náš revolučný produkt chráni vaše zariadenie, puzdro, dosky atď. Pred baktériami, plesňami a plesňami až po dobu 3 dní iba pomocou jednej aplikácie spreja !. Jednoduchým opätovným podaním aktivujete ochrannú bariéru. Je to úplne bezpečné a dodáva sa v pohodlnej cestovnej fľaši s objemom 2 unce, takže môže ísť všade, kam pôjdete.

Z čoho je vyrobený medený sprej Pruvia?

Náš patentovaný sprej na meď je vyrobený z bezpečného prírodného zloženia obsahujúceho ióny medi a striebra. Naša patentovaná technológia nanočastíc je tiež vyrobená v USA!

Prečo sa pri prvom použití medeného spreja Pruvia na obrazovke zobrazuje hmlistý film?

Pruvia Copper Spray používa patentovanú zmes nanočastíc striebra a medi na ochranu povrchu vášho zariadenia pred vírusmi a baktériami. Tieto nanočastice spočiatku zanechávajú mierny zákal, ale nebojte sa - jednoducho ich obruste handričkou z mikrovlákna, až kým nebude vaša obrazovka krištáľovo čistá. Aj keď ich už nevidíte, Pruvia Copper Spray stále usilovne pracuje na ochrane vášho zariadenia až 3 dni. Len nezabudnite znova podať žiadosť!

Môžem Pruvia Copper Spray použiť na iné predmety ako môj telefón?

Náš medený sprej čistí a chráni povrchy v celej vašej domácnosti a kancelárii.

Je medený sprej Pruvia patentovaný?

Áno! Pruvia Copper Spray používa americký patentovaný vzorec, na ktorý má spoločnosť Mobile Outfitters výhradné práva pre mobilné zariadenia.

Je Pruvia Copper Spray bezpečné použitie na domáce potreby?

Áno! Medený sprej Pruvia je určený na prácu na akomkoľvek tvrdom povrchu. Aj keď je to skvelé na mobilných zariadeniach, môžete ho použiť na doskách, klávesoch, diaľkových ovládačoch a oveľa viac.

Aké sú rôzne typy štýlových skinov?

Style Skins ponúkajú prispôsobenie pre všetky vaše zariadenia a sú to ozdobné skiny, ktoré plynulo menia vzhľad a dojem, aby boli vaše. Naša aktuálna zostava obsahuje 24 farieb a textúr v nasledujúcich kategóriách: Drevo, Hodváb + Kameň, Karbón, Koža, Farba, Camo a Color Shift.

V našom štúdiu Style Skiny  uvidíte, ako naša zostava premení vaše zariadenia.

Z čoho sa vyrábajú štýlové skiny?

Style Skins sú vyrobené z architektonického materiálu, ktorý vydrží roky. Sú silné a odolné, ale veľmi tenké a nepridávajú na objeme.

Majú kotviace káble doživotnú záruku?

Áno! Všetky naše kotviace káble majú doživotnú záruku *.

Ako všetci poznáme bolestivé body nákupu a používania kábla - hlava kábla sa uvoľní, drôty vychádzajú, látka sa rozpadá a ďalšie. Najsilnejšie káble navyše zvyčajne vydržia medzi 30 000 - 50 000 ohybmi. Anchor poskytuje životnosť až 180 000 ohybov a má 50-ročnú životnosť na základe 10 použití za deň.

Ak má váš Anchor kábel kedykoľvek odkryté vodiče, nenabíja sa alebo je poškodený konektor - vzťahuje sa na neho naša doživotná záruka. Aj keď je veľmi nepravdepodobné, že váš kábel prestane fungovať, jednoducho navštívte miesto, kde bol zakúpený.

Ďalšie informácie o našej doživotnej záruke nájdete na www.http://mobileoutfitters.sk/Vyvojovy-Diagram-Vysvetlujuci-Zaruku-Pre-Anchor

Aký typ materiálov sa používa na výrobu kábla?

Veríme, že nikto nikdy nevyrobil dostatočne pevný kábel, aby vyhovoval vašim potrebám, preto sme vytvorili Anchor.

Výroba najsilnejšieho kábla na svete trvala 3 roky výskumu a vývoja. Bunda navyše vedie od vrchu k spodnej časti kábla - vrátane hlavy!

Tiež sme vyrobili káblovú hlavu z rovnakého materiálu ako trate pre snežné skútre. Pomáha uchopiť bundu a je samoliečivá. Nakoniec sú všetky drôty v kábli v celokovovom kryte. Drôty sú chránené a zaistené, takže ich nemožno z kábla vytiahnuť.

Bude to posledný kábel, ktorý kedy budete potrebovať ... okrem prípadov, keď chcete kúpiť viac pre seba a ostatných!

Sú vaše ukotvovacie káble certifikované?

Naše káble Anchor Lightning majú certifikáciu MFi od spoločnosti Apple a náš kábel USB-C na USB-C má certifikáciu USB-IF ... takže žiadne ďalšie otravné správy v telefóne, ktoré hovoria: „Toto zariadenie nie je týmto zariadením podporované.“

Čo myslíte pod pojmom Ideal Length ™?

Niektoré káble sú príliš krátke a iné príliš dlhé! Anchor je ideálna dĺžka ™. Vo vzdialenosti 1,5 m je to kábel perfektnej veľkosti, ktorý sa môže dostať na zadné sedadlo niekoho auta a zostať pekne vo vrecku alebo taške.

Čo myslíte pod pojmom Quick Charge + Sync?

Všetky Anchor káble môžu nabíjať vaše zariadenie a poskytovať prenos dát z počítača namiesto samotného nabíjania. Vďaka technológii Quick Charge + Sync sa vaše zariadenia nabíjajú najvyššou rýchlosťou nabíjania, aká je pre daný typ kábla k dispozícii.

Aké sú rôzne typy Anchor káblov?

V súčasnej dobe ponúkame päť typov káblov vrátane: USB-A na Lightning, USB-A na USB-C, USB-A na Micro USB, USB-C na USB-C a USB-C na Lightning.

Naše bleskové káble sú certifikované spoločnosťou Apple MFi a naše USB-C káble sú certifikované pomocou USB-IF, takže nikdy nebudete mať tie otravné správy „s týmto zariadením nefunguje“.

Bude kábel USB-C na USB-C fungovať so všetkými mojimi zariadeniami?

Áno! Náš Anchor USB-C na USB-C je jedinečný kábel, ktorý podporuje video, zvuk a nabíja rôzne zariadenia. Je to skutočne kábel na jednom mieste.

Aké ťažké je nainštalovať Clear-Coat?

Najlepšie na našej globálnej sieti pobočiek v obchode Mobile Outfitters je, že nikdy nebudete musieť inštalovať Clear-Coat! Naši profesionálni inštalatéri sa postarajú o to, aby boli produkty, ktoré si vyberiete, perfektne nainštalované na vašich zariadeniach, a budú tu, aby vám ich podporili pomocou našej doživotnej záruky.

Poškodzuje Clear-Coat oleofóbny povlak môjho telefónu?

Nie - môžete si byť istí, že Clear-Coat nepoškodí oleofóbny povlak alebo iné povlaky na telefóne alebo obrazovke.

Môžem si Clear-Coat sundať a znova podať žiadosť?

Nie - po nainštalovaní produktu Clear-Coat ho už nebudete môcť znova znova použiť. Lepidlo, ktoré používame, je semipermanentné, čo znamená, že je ťažké ho náhodne odstrániť, ale ak chcete, ľahko sa odstráni.

Úplne nový náhradný lak Clear-Coat môžete kedykoľvek získať tak, že navštívite jedno z našich miest v obchode Mobile Outfitters alebo vyplníte formulár online.

Ako odinštalujem Clear-Coat?

Prstom začnite v rohu a začnite film odlepovať. Hneď ako začnete, pevne stlačte fóliu a pomaly ju vytiahnite zo zariadenia. Ak zostane prach alebo zvyšky, jednoducho nastriekajte papierovú vreckovku alebo handričku z mikrovlákna našim čistiacim roztokom alebo čistiacim prostriedkom na sklo a utrite prístroj.

Môžem vrátiť výrobky Mobile Outfitters za účelom vrátenia peňazí alebo výmeny?

 

Mnohé z našich pobočiek ponúkajú 7-dňovú záruku spokojnosti - ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím produktom, môžete sa na dané miesto vrátiť a vymeniť alebo vymeniť. Po 7 dňoch môžete kedykoľvek získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky, koľkokrát chcete.

O možnosti vrátenia sa obráťte na miesto, kde ste uskutočnili nákup. Kliknutím sem zobrazíte zoznam miest a kontaktné informácie. Pretože všetky naše miesta sú vlastnené a prevádzkované nezávisle, podniková kancelária Mobile Outfitters nie je schopná vyhľadať informácie o vašej objednávke a spracovať vrátenie nákupov uskutočnených v maloobchodnej pobočke Mobile Outfitters.

POZNÁMKA: Ak z nejakého dôvodu nemôžete vyriešiť problém s umiestnením, kde ste zakúpili produkt Mobile Outfitters, kontaktujte nás.

Mobile Outfitters má doživotnú záruku ... čo to znamená?

Ak váš výrobok začne zlyhávať (rohy sa roztrhnú, lepidlo zlyhá, dostane do neho dieru atď.), Jednoducho choďte na ktorékoľvek z našich miest na celom svete  a za malý inštalačný poplatok získate náhradu. To je všetko. Naozaj!

Prípadne nám môžete produkt poslať späť a my vám poskytneme náhradu. Kliknutím sem požiadate o výmenu.

Máte program predajcu?

Absolútne - za náš úspech vďačíme našim predajcom, hlavným držiteľom licencie a partnerom. Ak máte záujem byť jedným z nich, vyplňte formulár, ktorý sa nachádza tu. Po vykonaní tejto akcie bude s vami niekto čo najskôr v kontakte.

Môžem otvoriť predajňu v obchodnom stánku s predajom produktov Mobile Outfitters?

Absolútne! Ponúkame kioskový program na kľúč a program Master License, ktoré sú k dispozícii v krajinách po celom svete. Prejdite na stránku Staňte sa partnerom  a začnite.

Aké je najbližšie miesto, kde si môžem nainštalovať produkty Mobile Outfitters?

Prejdite na našu stránku Navštívte nás a zistite, či sa vo vašej blízkosti nenachádza nejaké miesto. Ak nenájdete miesto v okolí, môžete si objednať ktorýkoľvek z našich produktov online a nainštalovať si ich sami.

Mám ísť do predajne a nechať si vymeniť výrobok v záruke?

Navštívením nášho kiosku v obchodnom centre a výmenou produktu získate za malý poplatok aj pohodlnú inštalačnú službu na mieste. Na našej webovej stránke môžete tiež prejsť jednoduchým procesom, ktorý  nájdete tu. Pri tejto ceste budete musieť zaplatiť malý poplatok za prepravu a počkať, kým produkt dorazí.

Môžem vás najať na zákazkové projekty?

Sme k dispozícii pre vaše vlastné a veľké projekty s použitím neobmedzeného množstva materiálov. Získate bezkonkurenčnú kvalitu, mierku a presnosť, ktorá prichádza s našim najmodernejším vybavením a oceneným tímom priemyselného dizajnu. Môžeme navrhnúť, vyrobiť a nainštalovať takmer akýkoľvek nápad. Kontaktujte nás zaslaním e-mailu.

V tomto FAQ ste neodpovedali na všetky moje otázky!

V prípade týchto zriedkavo kladených otázok vám odporúčame, aby ste nás kontaktovali zaslaním e-mailu.

Čo je RapidCut?

RapidCut je náš revolučný systém cut-on-demand na ochranu a prispôsobenie zariadenia. Toto umožňuje nášmu miestu na celom svete ponúkať akýkoľvek z našich produktov na požiadanie v čase predaja. Vyberte si z ktoréhokoľvek z našich produktov a nikdy sa nebojte, že bude na sklade.

Nemôžete nájsť, čo hľadáte?

Kontaktuj nás
Pripojte sa k #MobileOutfitters

Sledujte @mobileoutfitters na Instagrame, aby ste videli, na čom sme, a označte si svoje vlastné #mobileoutfitters dobrodružstvá.