Vážený návštevník, ospravedlň prosím súčasný stav nášho webu. Aj v tejto chvíli pracujeme na jeho vývoji. Anglická jazyková mutácia je už hotová, pre jej návštevu,klikni tu.

Ak niekedy nebudete spokojní s niektorým z našich produktov, urobíme to správne.

Vyrábame najinovatívnejšie produkty dostupné na trhu a poskytujeme im doživotnú záruku. Ak by ste niekedy neboli spokojní s niektorým z našich produktov, buďte pokojní, pretože prichádzajú s doživotnou zárukou.

Vždy stavané tak, aby vydržali

Sme hrdí na to, že vyrábame odolné výrobky, ktoré zákazníkom poskytnú radosť celý život. Zaručujeme, že váš produkt bude mať najlepšiu kvalitu a remeselné spracovanie, pokiaľ ho budete vlastniť.

Ako to funguje

Po zakúpení nášho produktu sa stačí zaregistrovať do 60 dní. Po zaregistrovaní môžete jednoducho odoslať žiadosť o výmenu a my ju odtiaľ odvedieme iba za malý poplatok za dopravu!

Časté otázky

Môžem vrátiť produkty spoločnosti Mobile Outfitters?

Mnohé z našich pobočiek ponúkajú 7-dňovú záruku spokojnosti - ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím produktom, môžete sa na dané miesto vrátiť a vymeniť alebo vymeniť. Po 7 dňoch môžete kedykoľvek získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky, koľkokrát chcete.

Pripojte sa k #MobileOutfitters

Sledujte @mobileoutfitters na Instagrame, aby ste videli, na čom sme, a označte si svoje vlastné #mobileoutfitters dobrodružstvá.