NABÍJANIE

ANCHOR

Máme ozajstnú silu... a teraz ju máte s nami tiež.

Najodolnejší nabíjací kábel na svete - seriózne!

Vytvorenie Najsilnejšieho Kábla na Svete nám zabralo 3 roky výskumu a vývoja! Anchor udrží krok s Vašim tempom so svojou 50 ročnou životnosťou. Je vyrobený z rovnakého materiálu ako nepriestrelné vesty a horolezecké laná.

Play Video

Perfektná dĺžka kábla.

Máte dosť káblov, ktoré nedosiahnú na váš nočný stolík, alebo sú príliš dlhé a zamotávajú sa v aute? Náš 1,5 m kábel – Ideal Length™ – je ideálny všade, kde vás život zavedie.

Váš kábel na celý život.

Naše káble Anchor sú skonštruované tak, aby vydržali 180 000+ ohybov, a aby boli 30-krát odolnejšie ako tie, ktoré nájdete pribalené k zariadeniam. Sú navrhnuté s ochranným obalom typu end-to-end, aby sa zabránilo zvinutiu a uvoľneniu káblov – a k tomu všetkému sa na ne vzťahuje aj program Doživotný Výmen.

Play Video

Bleskurýchly a certifikovaný MFi kábel.

Nabite svoje zariadenia s naším vysokorýchlostným káblom Anchor a pripravte sa na ich skoré opätovné použitie. Keďže je Anchor vyrobený z materiálov najvyššej kvality, zaisťuje super rýchle prenosy dát a krištáľovo čistý prenos vášho videa*.

Ponúkame Doživotnú Výmenu!

Ak budete niekedy nespokojní zo stavom ktorejkoľvek z našich fólií, bumprov, skinov alebo káblov jednoducho nám prineste výrobok spolu s dokladom o kúpe a my vám ho za malý poplatok za inštaláciu vymeníme.

Páči sa vám, čo vidíte? Navštívte nás v jednej z našich predajní vo vašom okolí.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobná záležitosť. Pozývame vás pozrieť si naše inovatívne produktové rady na našej web stránke, a na následnú návštevu jednej z naších predajní vo vašej blízkosti. Tak môžeme prispôsobiť zážitok z nákupu a zaistiť vašu spokojnosť.

*Video a audio podporované cez USB-C na USB-C kábel

Prehliadať Ďalšie Produkty