STYLE SKINS

Personalizácia

Nadizajnujte si vaše zariadenie podľa vaších predstáv.

Vy nesplývate
s davom.

Vaše zariadenie by tiež nemalo.
Vyberte si Style Skiny, ktoré odrážajú
spôsob akým vidíte svet, a meňte
ich tak často, ako sa vám páči.

Vy nesplývate
s davom.

Vaše zariadenie by tiež nemalo.
Vyberte si Style Skiny, ktoré odrážajú
spôsob akým vidíte svet, a meňte
ich tak často, ako sa vám páči.

Je to váš svet. Naštylizujte si ho celý.

Style Skiny je možné aplikovať na vyše 2000 rôznych zariadení začínajúc smart reproduktormi, cez tablety, hodinky a mnoho iných. Doprajte svojím veciam elegantný výzor, ktorým ich môžete zladiť, alebo si zvoľte pre každé zariadenie jedinečný štýl, ktorý vám bude každý závidieť!

Od 19,99€ a viac

”Dychvyrážajúci” vzhľad
bez zbytočných kompromisov.

Pridajte jedinečný štýl bez toho, aby bola ohrozená veľkosť alebo funkčnosť zariadenia. Style Skins sú tenké, sú kompatibilné zo všetkými dokovacími stanicami a nabíjačkami (vrátane bezdrôtových) a stávajú sa dokonalým vyjadrením vášho štýlu.

Štúdio Style Skinov

Zaujal vás niektorý Style Skin? Skúste to na svojom zariadení, aby ste zistili, ako sa vám to páči.

Vyberte štýl pre zobrazenie náhladu

  • Karbónové
  • Premenlivé
  • Maskáčové
  • Drevené
  • Farebné
  • Kamenné
  • Kožené
 

Ste pripravení zmeniť svoj vzhľad?

Style Skiny sú navrhnuté tak, aby mali dlhodobo skvelý vzhľad, avšak každý z nás občas zatúži po zmene. Stačí navštíviť ktorúkoľvek z našich predajní, ak budete chcieť zmeniť dizajn svojho zariadenia na niečo nové. Radi vám ho zmeníme za malý inštalačný poplatok.

Voila! Vyrobené na mieru
a inštalované za pár minút.

Každý Style Skin ktorý predáme, vyrábame na mieru priamo v predajni, priamo pred vašimi očami. Bez ohľadu na to, aké zariadenie máte, budeme pripravení vyrobiť a nainštalovať Style Skin personalizovaný iba pre vás.

Play Video

Profesionálne inštalovaný,
dokonalý výsledok zakaždým.

Je dobrý pocit vedieť, že to čo si kúpite vám nainštaluje skutočný profesionál. Môžete si byť istí, že služba bude 100 percentná a zároveň sa môžete spoľahnúť na skvelý zážitok z nákupu.

Páči sa vám, čo vidíte? Navštívte nás v jednej z našich predajní vo vašom okolí.

Nákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je doaNákup produktov a príslušenstva pre vaše zariadenie je dosť osobná záležitosť. Pozývame vás pozrieť si naše inovatívne produktové rady na našej web stránke, a na následnú návštevu jednej z naších predajní vo vašej blízkosti. Tak môžeme prispôsobiť zážitok z nákupu a zaistiť vašu spokojnosť.sť osobná záležitosť. Pozývame vás pozrieť si naše inovatívne produktové rady na našej web stránke, a na následnú návštevu jednej z naších predajní vo vašej blízkosti. Tak môžeme prispôsobiť zážitok z nákupu a zaistiť vašu spokojnosť.

Prehliadať Ďalšie Produkty