O nás

our-family-icon

Dodávame život tomu, čo máme radi ... každý deň.

My, v spoločnosti Mobile Outfitters, sme viac ako len obchodníci. Sme skupina ľudí, ktorých spája rovnaká myšlienka a ktorých poháňa spoločný cieľ: chceme meniť životy našich zákazníkov a ľudí, s ktorými pracujeme. Páči sa nám technológia a spôsob, akým spája ľudí a robí život zábavnejším a produktívnejším. Sme odhodlaní, aby sme členom nášho tímu zabezpečili také prostredie na prácu, v ktorom sa cítia dobre, a v ktorom sú nadšení zo šírenia dobrého mena spoločnosti Mobile Outfitters.

TÍM MOBILE OUTFITTERS

Robíme veci trochu inak.

Mobile Outfitters je jedinečný vo svete príslušenstva pre mobilné telefóny. Veríme, že skvelý biznis musí byť založený na skvelom produkte, osobnom prístupe a integrite. Máme viac ako 800 prevádzok vo viac ako 50 krajinách – a bez ohľadu na to, ktorú z nich navštívite, získate rovnakú profesionálnu a prispôsobenú službu, ktorá zabezpečí, že každá skúsenosť bude skvelá. Navyše na každú fóliu, bumper, skin alebo kábel, ktorý predávame sa vzťahuje doživotná výmena.

NAŠA MISIA

Inšpirovať ľudí zdieľaním nášho podnikateľského ducha prostredníctvom inovatívnych produktov.

NAŠA VÍZIA

Podporovať súčasné postavenie odvetvia kioskov v nákupných centrách. Predávame v nich vysoko kvalitné výrobky a poskytujeme prozákaznícky servis, ktorý do roku 2022 bude prítomný v 1000 pobočkách v 50 krajinách.

NAŠE HLAVNÉ HODNOTY

S

Service to
he highest degree

(Služba na
najvyššej úrovni)

M

Make innovative,
WOW products

(Vyrábať inovatívne
a ohromujúce produkty)

I

Integrity
in everything you do

(Integrita vo všetkom, čo robíme)

L

Leave every
customer with a smile

(Nech každý zákazník odchádza s úsmevom)

E

Everyone is  our
customer

(Každý je náš
zákazník)

V čom sme iní?

Veríme, že skvelý biznis musí byť založený na skvelom produkte, personalizovanom servise a integrite. Vytvárame vysoko kvalitné výrobky navrhnuté v USA, ktoré inštalujú profesionáli s možosťou doživotných výmen.

DOŽIVOTNÉ VÝMENY

Ak budete niekedy nespokojní zo stavom ktorejkoľvek z našich fólií, bumprov, skinov alebo káblov jednoducho nám prineste výrobok spolu s dokladom o kúpe a my vám ho za malý poplatok za inštaláciu vymeníme.

PROFESIONÁLNA INŠTALÁCIA

Každý produkt ktorý predáme, je nainštalovaný našimi odborníkmi na mieste, čím zaisťuje vynikajúcu kvalitu produktu a 100% spokojnosť zákazníkov. Chceme, aby ste dôverovali práci vloženej do vývoja produktov ktoré u nás kupujete, a tak mohli ísť do sveta sebaisto.

NAVRHNUTÉ V USA

NAVRHNUTÉ V USA Sme hrdí na to, že môžeme poskytovať výrobky navrhnuté v USA. Robíme to s plným nasadením pre kvalitu spracovania, podporu a servis.

DRŽITELIA LICENCIÍ MOBILE OUTFITTERS

Svet odmeňuje tých, ktorí podstupujú riziko.

Naša rôznorodá, celosvetová rodina podnikateľov má neotrasiteľnú ambíciu napísať svoj vlastný príbeh a vybudovať si život podľa vlastných predstáv. Naši držitelia licencií sú motormi vlastného úspechu a sú životne dôležití pre náš budúci spoločný úspech.

Chcete sa k nám pridať? Nikdy nebol lepší čas sa stať držiteľom licencie než teraz.

Naše produkty nájdete aj u renomovaných predajcoch!

Produkty Mobile Outfitters nájdete vo viac ako 800 predajniach vlastnených držiteľmi licencií a okrem nich aj u niektorých z najväčších svetových predajcov s technológiami.