Zoznámte sa s Tímom

Sme pracanti srdcom aj dušou.

Naše korene ako aj naša centrála sa nachádzajú vo Philadelphii v Pensylvánii. Sme skupina veľmi ambicióznych, spolupracujúcich ludí s podnikateľským duchom, ktorí milujú to čo robia, ako aj prostredie v ktorom to robia. Aj keď Philladlphia je našim domovom, naša rodina siaha až za kontinent. Členovia Mobile Outfitters sú ako blízka rodina po celom svete.

Máte záujem sa pridať k nášmu tímu?

Becca Lormeus Junior Digital Designer
Dan Maroun Chief Operating Officer
Dan McClam Global Trade Compliance/
Logistics Supervisor
Darren McDowell Software Engineer
Dennis O'Donnell Co-Founder

Dennis je v Mobile Outfitters od roku 2007, kedy spolu s Ericom založili spoločnosť. Dennis má hlboký záujem o dynamiku malého podnikania a schopnosť skvelého produktového dizajnu a materiálovej vedy riešiť každodenné problémy. Žije vo Philadelphii, kde ho možno nájsť behať, chodiť na turistiku alebo rušiť záruku na niečo vo svojom dome.

Aieshan Paiva Production Team Member l
Lindsay Raynes VP of Finance
Greg Rytel Purchasing/
Inventory Manager
Sloane Smyth Quality Supervisor
Janice Snowden Executive Assistant
Ilias Storti Industrial Designer
Jamal Suboh Director of Development & Support
Destiny Thorpe Production Team Member l
Bryan Vandegrift Accounts Receivable Manager
Janessa Washington Production
Team Member II
Paul Yeskelawitch Production Team Member II
Adam Yesner Production Team Member II

Zoznámte sa s Držiteľmi Licenií

Vďaka našim talentovaným a zanieteným držiteľom licencií sa darí náš celosvetový Mall Kiosk Program naďalej rozvíjať vo viac ako 800 lokalitách a vyše 50 krajinách. Každý z nich je vlastníkom územia a výhradným distribútorom v rámci svojho regiónu. Táto hrdá skupina začínajúcich podnikateľov, tímových hráčov a budovateľov si vytvára vlastnú budúcnosť i budúcnosť Mobile Outfitters.

Al Harith Al Khalili

Krajiny Perzského zálivu

Meriem Al Qarwi

Tunisko

Harith Al-Brashdi

Indonézia,Malajzia

Julio Armengol

Španielsko

Giordana Astegno

Taliansko

Yasser Bayahi

Alžírsko

Kris Brigham

Čile, Kolumbia

Bogi Cvetkovic

Bosnia a Hercegovina, Chorvátsko, Srbsko

Claudiu Damian

Rumunsko

Ram Datt

Írsko, Škótsko, Veľká Británia, Wales

Charles de Funes

Francúzsko, Izrael

Mitchell Dutra

Brazília

Ziad El Ali

Guinea

Yahya Fansa

Turecko

Klemen Hana Bizilj

Slovinsko

Medhat Hassan

Azerbajdžan, Egypt, Jordánsko, Hong Kong, Irak, Libanon, Pakistan

Dorka Kelemen

Maďarsko

Raj Kumar

Trinidad a Tobago, Guyana

Samir Maadi

Rakúsko

Mohammed Majeed

Cookove ostrovy, Fidži, Nový Zéland, Samoa, Tonga

Emmanuel Mantey

Ghana

Benoit Margery

Belgicko, Izrael, Luxembursko, Maroko, Holandsko

Cyril Montanari

Dánsko, Fínsko, Nemecko, Nórsko, Švédsko, Švajčiarsko

Antonio Neira

Mexiko

Jozef Pasztor

Slovensko

Fazlur Rahman

Bangladéš , Singapur, Sri Lanka, Thajsko

Michelle Royle

Austrália (Nový Južný Wales, Viktória)

Rohit Sidhwani

India

Kyri Zambas

Cyprus

Mohli by ste to byť vy?

V roku 2009 sme otvorili našu prvú pobočku v obchodnom centre, aby sme zákazníkom zaistili čo najlepší zážitok z nákupu našich výrobkov. Našu spoločnosť sme založili s víziou podporovanou ambíciami a talentom niekoľkých podobne zmýšľajúcich ľudí. O niekoľko rokov sa náš tím rozrástol a vďaka nášmu úspešnému Mall Kiosk programu a ľuďom, vďaka ktorým funguje, môžete teraz nájsť naše výrobky vo viac ako 800 predajniach a vyše 50 krajinách. Ak je pre vás dôležité vytvoriť si vlastnú cestu do sveta, môžeme vám pomôcť urobiť váš prvý krok.

NAŠI OBCHODNÍ PARTNERI

Pozrite sa na niektorých naších obchodných partnerov, s ktorými spolupracujeme.

Produkty Mobile Outfitters nájdete vo viac ako 800 predajniach vlastnených držiteľmi licencií a okrem nich aj u niektorých z najväčších svetových predajcov s technológiami.

Al Harith Al Khalili

Al Harith sa stal členom spoločnosti Mobile Outfitters v roku 2014. V súčasnosti vlastní so svojím obchodným partnerom Jehadom viac ako 65 pobočiek v Bahrajne, Kuvajte, Ománe, Katare, Saudskej Arábii a Spojených arabských emirátoch.

Ram Datt

Ram je hlavný držiteľ licencie vo Veľkej Británii. Prvýkrát sa s Mobile Outfitters stretol na dovolenke v Dubaji. Produkty Mobile Outfitters ho okamžite zaujali. Keďže Ram je podnikateľom telom i dušou, hneď vedel, že pred ním stojí skvelá príležitosť. Stal sa hlavným držiteľom licencie a v roku 2013 otvoril kiosk vo Veľkej Británii. Ram má v súčasnosti 13 pobočiek po celej krajine.

Charles de Funes

Charles a Sacha sa so spoločnosťou Mobile Outfitters prvýkrát stretli v Dubaji. Okamžite vedeli, že je to veľká obchodná príležitosť. Kontaktovali spoločnosť Mobile Outfitters v USA a v roku 2017 sa stali hlavnými držiteľmi licencie. Mali 20 rokov a rešpekt pred veľkou výzvou, a i preto hovorili s ostatnými držiteľmi licencií Mobile Outfitters. Teraz majú viac ako 110 pobočiek a naďalej rýchlo rastú. „Vďaka tomuto dobrodružstvu som získal veľa skúseností vo svete maloobchodu a podnikania,“ uviedol Charles de Funes.

Raj Kumar

Začínal som ako hlavný držiteľ licencie, neskôr som sa stal mentorom nových a existujúcich lokalít. Na Mobile Outfitters obdivujem ich neustále inovovanie produktov, rýchly rast a predovšetkým spokojnosť zákazníka. Keď som sa prvýkrát stal súčasťou tímu Mobile Outfitters, mali 47 obchodných miest a teraz ich je viac ako 700 po celom svete.

Benoit Margery

Benoitov známy podnikol výlet do Dubaja a v miestnom obchodnom centre narazil na kiosk Mobile Outfitters. Stánok so svojimi produktami na neho okamžite urobil dojem a do telefónu si nechal profesionálne nainštalovať Clear-Coat. Benoitovi poslal fotografie kiosku Mobile Outfitters a po návrate do Belgicka mu vysvetlil, ako Clear-Coat nainštalovali na jeho zariadenie. Benoit – vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam v oblasti maloobchodných telekomunikácií bol okamžite presvedčený o mnohých výhodách spoločnosti Mobile Outfitters – kontaktoval spoločnosť Mobile Outfitters. V roku 2016 sa stal oficiálnym distribútorom a rýchlo napredoval. Teraz je k dispozícii na viac ako 160 miestach a stále sa rozširuje. Navyše i presviedča ľudí v iných krajinách o perfektnej obchodnej príležitosti stať sa majiteľom licencie Mobile Outfitters. Teraz je zdieľaným hlavným držiteľom licencie Mobile Outfitters vo Francúzsku, Maroku, Nórsku, Švajčiarsku, Nemecku, Švédsku, Fínsku a Dánsku.

Antonio Neira

Antonio sa pridal k spološnosti Mobile Outfitrers v roku 2016. Momentálne má tri obchodné miesta v Mexiku.

Rohit Sidhwani

Rohit Sidhwani je spolu so svojimi priateľmi Rakeshom Kirpalanim a Ravi Sadhwanim hlavným držiteľom licencie pre Indiu a Gruzínsko. Títo dubajskí podnikatelia a technologickí nadšenci okamžite videli potenciál tejto skvelej značky a rozhodli sa vziať jej produkty na nezmapované územia. Rohitove inštinkty mu opäť dali za pravdu, pretože získal nielen produkt bezkonkurenčného pôvodu, ale aj pripravené publikum! Ako bonus našiel spoločnosť ďalších majiteľov licencií, ktorí sú na rovnakej vlnovej dĺžke horlivosti, entuziazmu a radosti z napredovania v podnikaní. Vďaka spolupráci s otvoreným a dynamickým tímom technikov a manažmentu v USA je to pre neho každodenná obohacujúca skúsenosť.