Ponúkame doživotné výmeny.

Vyrábame najinovatívnejšie produkty dostupné na trhu. Ak budete niekedy nespokojní s výkonom ktoréhokoľvek z našich fólií, nárazníkov, skinov alebo káblov – napravíme to.

our-family-icon

Vždy skonštruované tak, aby vydržali

Sme hrdí na to, že vyrábame odolné produkty, ktoré našim zákazníkom prinášajú radosť na celý život. Garantujeme, že váš produkt bude mať najlepšiu kvalitu a remeselné spracovanie, pokiaľ ho vlastníte.

Ako to funguje

Po zakúpení nášho produktu sa stačí zaregistrovať do 60 dní. Po registrácii môžete jednoducho odoslať žiadosť o výmenu a my vám ju odoberieme len za malý poplatok za dopravu!

Nezabudnite sa zaregistrovať

Nezabudnite zaregistrovať svoj produkt, keď ho získate, aby ste sa uistili, že na váš nákup sa vzťahuje náš program celoživotnej výmeny. Trvá to menej ako minútu. Začnite kliknutím nižšie.

Získajte náhradu

Takže ste prišli na to, ako rozbiť jeden z našich produktov. Pôsobivé. Nebojte sa, prinesieme vám nový. Stačí navštíviť najbližšie miesto, kde získate svoj nový produkt, alebo začnite proces online a nechajte si ho poslať. Začnite kliknutím nižšie.

Často kladené otázky

Ak váš produkt začne zlyhávať (rohy sa vytvoria, lepidlo zlyhá, diera sa v ňom, kábel prestane fungovať atď.) alebo nie ste schopní správne nainštalovať fóliu, jednoducho nám pošlite svoj produkt späť potvrdenie. Za malý poplatok zabezpečíme náhradu. To je všetko. Naozaj! Kliknutím sem požiadate o výmenu.

Mnohé z našich pobočiek ponúkajú 7-dňovú záruku spokojnosti – ak nie ste s výrobkom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete sa na toto miesto vrátiť a požiadať o výmenu alebo výmenu. Po 7 dňoch môžete získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky kedykoľvek a toľkokrát, koľkokrát budete chcieť.

Obráťte sa na miesto, kde ste uskutočnili nákup, a dohodnite sa na vrátení tovaru. Kliknutím sem zobrazíte zoznam miest a kontaktné informácie. Pretože všetky naše pobočky sú nezávisle vlastnené a prevádzkované, firemná kancelária Mobile Outfitters nemôže vyhľadať informácie o vašej objednávke a spracovať vrátenie za nákupy uskutočnené v maloobchodnej predajni Mobile Outfitters.