MO PODPORA

Máte otázku?

Pozrite si Najčastejšie Otázky TU.

Naše vlajkové produkty Clear-Coat chránia nie len obrazovku ale celé zariadenie vrátane prednej aj zadnej strany a hrán. Clear-Coat ponúka ochranu proti škrabancom, ktorá odolá všetkému!

  • Clear-Coat Original bola naším prvým produktom – ultračíra ochranná fólia využívajúca patentovanú technológiu, ktorá pokrýva celé zariadenie bez pridania na objeme. Taktiež ponúka ochranu proti poškriabaniu s vojenským štandardom, čistotu HD a technológiu autokorekcie.
  • Clear-Coat Matte má všetky vlastnosti produktu Clear-Coat Original s pridanou technológiou pre zníženie odrazu svetla a proti zanechávaniu odtlačkov prstov.

Viac informácií o produktoch Clear-Coat nájdete tu.

Naše výrobky Clear-Coat sa vyrábajú z amerického vojenského polyuretánového filmu. Je to číry materiál odolný proti poškriabaniu, s hrúbkou menšou ako 0,25mm. Polyuretánové fólie sa bežne používajú na autách, lietadlách, člnoch a chránia ich pred poškodením kameňmi, pieskom a, samozrejme, každodenným opotrebovaním.

Práve naopak! Clear-Coat sme vyrobili tak, aby bolo vaše zariadenie chránené takmer od všetkého. Lepidlo, ktoré používame, je semipermanentné, čo znamená, že je ťažké ho náhodne odstrániť, ale cielene vedený zásah ho odstráni ľahko. Chráňte svoje zariadenia pomocou Clear-Coat!

Nie, bohužiaľ nebude. Voda sa stále môže dostať do spojov – hoci Clear-Coat pokrýva väčšinu vášho telefónu, je nemožné pokryť 100% zariadenia a všetkých jeho spojov.

Clear-Coat vydrží až rok pri bežnom používaní pre smartfóny a dva až tri roky pre tablety a notebooky. Ak sa fólia z nejakého dôvodu pokazí alebo poškodí, môžete získať náhradu v rámci našej doživotnej záruky.

Áno, Clear-Coat pomáha skryť staré škrabance! Na to nikdy nie je neskoro. Bez ohľadu na to, ako je vaše zariadenie opotrebované, bez Clear-Coat ochrany by sa stav zariadenia ešte zhoršil. Prečo teda neskryť staré škrabance a zabrániť novým pomocou Clear-Coat?!

Áno! Často je na zariadeniach ľahko viditeľná mastnota, šmuhy a odtlačky prstov. Clear-Coat je voči nim odolný a pomôže udržať vaše zariadenia vyzerať ako nové. Vďaka nášmu produktu Clear-Coat Matte odtlačky prstov prakticky nebudú existovať. Prestaňte si neustále utierať telefón po košeli, aby ste ho vyčistili, a začnite predchádzať odtlačkom prstov pomocou technológie Clear-Coat!

Clear-Coat je vyrobený v USA. Každý kus je navrhnutý, vyrobený, skontrolovaný a odoslaný členom tímu v našom sídle vo Philadelphii.

Nemajte obavy! Clear-Coat môžeme navrhnúť prakticky pre čokoľvek. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v našom katalógu, môžete požiadať o pridanie dizajnu. Kliknite na formulár Vyžiadanie produktu a pošlite svoj model.

S hrúbkou menšou ako 0,25mm ho väčšina ľudí po inštalácii ani nevidí! Vyberte si Clear-Coat Original pre lesklý povrch, ktorý dokonale sadne na vašu obrazovku alebo iný lesklý povrch. Matný film odporúčame pre povrchy, ktoré nemajú žiadny lesk, alebo v prípade potreby kombináciu oboch variantov, aby dokonale ladili s vašim zariadením.

Odporúčame používať izopropylalkohol (nie viac ako 70% koncentrát). Ak taký nemáte k dispozícii, môžete použiť akýkoľvek čistiaci prostriedok na sklo alebo inú čistiacu kvapalinu, ktorá nezanecháva šmuhy. Nastriekajte čistiaci prostriedok na papierovú utierku alebo handričku z mikrovlákna a utrite vrstvu Clear-Coat.

Clear-Coat funguje skvele s puzdrami – ale prečo by ste používali fóliu Clear-Coat NA puzdre? Vo vašom obale sa zachytávajú nečistoty, piesok a prach, ktoré po každom vybratí spôsobia poškodenie zariadenia. Produkt Clear-Coat udržuje vaše zariadenie výzorovo ako nové pridaním ďalšej vrstvy medzi zariadenie a puzdro. Naše výrobky dokonca vyrábame na mieru, aby sme zabezpečili 100% kompatibilitu prakticky so všetkými obalmi.

Autokorekcia je schopnosť ochrannej fólie napraviť jemné škrabance jednoducho miernym zahriatím pri používaní. To znamená, že ak si na fólii všimnete ryhy alebo škrabance, tak o pár hodín neskôr samé akoby zázrakom zmiznú.

Nemôžete nájsť, to čo hľadáte?