Staň sa
partnerom

SME JEDNOU Z NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCICH SPOLOČNOSTÍ NA SVETE V SEGMENTE PRÍSLUŠENSTVA PRE MOBILY , A TO NIE JE NÁHODA!

V Mobile Outfitters sme jedinečný v tom, že spolupracuje s jednotlivcami z celého sveta, ktorí si chcú vytvoriť svoj vlastný podnik vo svete príslušenstva pre osobné zariadenia. Máme vysoké ambície a radi jednotlivcom pomáhame s otvorením vlastných predajných miest Mobile Outfitters v ich časti sveta a poskytujeme im exkluzívne práva na predaj produktov Mobile Outfitters. To je len niekoľko z mnohých dôvodov, prečo by ste sa k nám mali pridať.

Stať sa partnerom Mobile Outfitters prináša množstvo jedinečných príležitostí:

Výhradné práva na predaj produktov Mobile Outfitters

Osvedčené a prispôsobiteľné podnikanie s viac ako 800 úspešnými pobočkami po celom svete

600% prirážky v segmente maloobchodu

NAŠA MISIA

Možnosť inšpirovať ľudí zdieľaním nášho podnikateľského ducha prostredníctvom inovatívnych produktov.

NAŠA VÍZIA

Našou víziou je podrobiť skúške súčasné status quo v segmente prostredníctvom vysokokvalitných produktov a podporou orientovanou na zákazníka v 1000 predajniach v 50 krajinách do roku 2022.

NAŠE KĽÚČOVÉ HODNOTY

S

Service to
he highest degree

(Služba na
najvyššej úrovni)

M

Make innovative,
WOW products

(Vyrábať inovatívne
a ohromujúce produkty)

I

Integrity
in everything you do

(Integrita vo všetkom, čo robíme)

L

Leave every
customer with a smile

(Nech každý zákazník odchádza s úsmevom)

E

Everyone is  our
customer

(Každý je náš
zákazník)

Aj veľké obchodné reťazce predávajú naše produkty!

Okrem našich lokálnych pobočiek v nákupných centrách, môžete nájsť stánok Mobile Outfitters aj v predajniach niektorých najväčších svetových predajcov techniky.

NAŠE AKTUÁLNE POBOČKY

Máme viac ako 800 predajných miest vo viac ako 50 krajinách na svete.

Mobile Outfitters je globálne hnutie. Naši partneri prinášajú do celého sveta to najlepšie v oblasti ochrany zariadení a služieb pre zákazníckov. Prozrite si niektoré z našich predajní v galérii nižšie alebo sa pozrite na náš vyhľadávač pobočiek a zistite, či máme nejaké predajne vo vašej blízkosti.

BE
Proximus, Belgicko
EG
Káhira, Egypt
OM
Maskat, Omán
BD
Dhaka, Bangladéš
IT
GameStop, Taliansko
SA
Johannesburg, Južná Afrika
BE
Samsung, Belgicko
LB
Beirut, Libanon
OM
Maskat, Omán
MY
Selangor, Malaysia
AE
Virgin Mega, Dubai
GB
London, UK
GB
London, UK

Avion Shopping park

Bory Mall

Máte Záujem Stať sa Partnerom?

Najčastejšie otázky

Keď sa pridáte k Mobile Outfitters, stávate sa súčasťou celosvetovo najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v segmente predaja doplnkov pre mobilné zariadenia, ktorej značka je globálne známa. Našou konkurenčnou výhodou je, že Vám poskytujeme:

  • Možnosti vysokého rastu
  • Systémové riešenia na kľúč
  • Exkluzivitu
Naše základné hodnoty a prísľub značky z nás robia svetových lídrov v podnikaní v Kioskoch umiestnených v Nákupných Centrách už desať rokov a stále pokračujeme! Ponúkame vám viac než len nápad na kioskové podnikanie – získavate desaťročia našich skúseností s podnikaním v nákupných centrách, naše osobné školenia s praktickou prípravou (dostupné v každej krajine na celom svete) a rýchlo rastúcu sieť podobne zmýšľajúcich a úspešných podnikateľov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť!


Maloobchodné priestory v obchodných centrách, a kiosky obzvlášť, predstavujú rastúcu a udržateľnú platformu pre podnikateľov na celom svete. Toto sa všeobecne nazýva „mikro podnikanie“ a je základným kameňom globálnej ekonomiky. Pomáhame jednotlivým podnikateľom využiť náš kapitál, skúsenosti a zdroje na rozbehnutie vlastného prosperujúceho podnikania. Kiosky v nákupných centrách a mikropodniky umožňujú podnikateľom rýchlo dosiahnuť pozitívny cash flow pri veľmi skromnej investícii – vďaka tomu má naše podnikanie neuveriteľne vysokú úspešnosť. Veríme, že každý by mal myslieť vo veľkom, ale začať v malom.

Neváhajte vyplniť formulár naľavo, uvedte svoje otázky v sekcií komentárov. My vás budeme následne kontaktovať aby sme zodpoveali všetky vaše otázky.

Kontaktujte nás a zistite viac o našich veľkoobchodných cenách – vo všeobecnosti majú naše výrobky ohromujúcu 600% prirážku.

Lokálne prevádzky vieme otvoriť už za dva týždne a medzinárodné prevádzky už za jeden mesiac – vždy sa však obráťte na nás pred oznámením akýchkoľvek dátumov slávnostného otvorenia.

Kiosky v nákupných centrách prevádzkujeme od roku 2009 a o naše komplexné školenia a neustálu podporu sa starajú skúsení odborníci v danej oblasti. Skombinujte to s našimi produktmi hromadnej príťažlivosti a vysokými maržami – a ste si istí, že uspejete. A ak by to nestačilo, máme 95% úspešnosť, keď naši partneri v prvom roku otvorili ďalšie pobočky!