Technológia
RapidCut,
ktorá mení hru

Rozlúčte sa s bolesťami hlavy v zásobách a pozdravte z ďalšieho predaja.

Naše korene – a naše ústredie – sú vo Philadelphii v Pensylvánii. Sme skupina vysoko ambicióznych a spolupracujúcich podnikateľov. Milujeme to, čo robíme a prostredie, v ktorom to robíme. Svet je našim priestorom. Celý kmeň Mobile Outfitters je ako rozvetvená rodina po celom svete.

MAKE PRODUCT ON-DEMAND

Vždy predbehnite konkurenciu s okamžitým prístupom k úplne novým produktom bez toho, aby ste museli spravovať zásoby. Telefóny, tablety, notebooky, hodinky, fotoaparáty, sledovače aktivít - čo si len pomyslíte, my to chránime.

ZVÝŠIŤ PREDAJ

Nenechajte si ujsť žiadnu ďalšiu predajnú príležitosť kvôli vypredaniu zásob alebo nepopulárnym SKU a uvidíte až 35% nárast tržieb. Viac ako 55 000+ (nové produkty pridávané denne), všetko vyrobené na požiadanie.

ELIMINUJTE PRETAKTOVANIE

Zlepšite svoj peňažný tok tým, že budete platiť iba za to, čo predávate, a už nikdy sa nebudete zaoberať preplnením, pričom budete v reálnom čase sledovať svoje miesta pomocou palubného panela RapidCut.

Filmy a kože vyrobené na požiadanie a s počítaním.

Balené s funkciami:

RapidCut je výkonný, ale ľahko použiteľný a poskytuje vám údaje o predaji v reálnom čase, takže môžete zo svojich tržieb vyťažiť maximum.

See RapidCut in Action

Máte Záujem Stať sa Partnerom?

Najčastejšie otázky

Keď sa pridáte k Mobile Outfitters, stávate sa súčasťou celosvetovo najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v segmente predaja doplnkov pre mobilné zariadenia, ktorej značka je globálne známa. Našou konkurenčnou výhodou je, že Vám poskytujeme:

  • Možnosti vysokého rastu
  • Systémové riešenia na kľúč
  • Exkluzivitu
Naše základné hodnoty a prísľub značky z nás robia svetových lídrov v podnikaní v Kioskoch umiestnených v Nákupných Centrách už desať rokov a stále pokračujeme! Ponúkame vám viac než len nápad na kioskové podnikanie – získavate desaťročia našich skúseností s podnikaním v nákupných centrách, naše osobné školenia s praktickou prípravou (dostupné v každej krajine na celom svete) a rýchlo rastúcu sieť podobne zmýšľajúcich a úspešných podnikateľov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť!


Maloobchodné priestory v obchodných centrách, a kiosky obzvlášť, predstavujú rastúcu a udržateľnú platformu pre podnikateľov na celom svete. Toto sa všeobecne nazýva „mikro podnikanie“ a je základným kameňom globálnej ekonomiky. Pomáhame jednotlivým podnikateľom využiť náš kapitál, skúsenosti a zdroje na rozbehnutie vlastného prosperujúceho podnikania. Kiosky v nákupných centrách a mikropodniky umožňujú podnikateľom rýchlo dosiahnuť pozitívny cash flow pri veľmi skromnej investícii – vďaka tomu má naše podnikanie neuveriteľne vysokú úspešnosť. Veríme, že každý by mal myslieť vo veľkom, ale začať v malom.

Neváhajte vyplniť formulár naľavo, uvedte svoje otázky v sekcií komentárov. My vás budeme následne kontaktovať aby sme zodpoveali všetky vaše otázky.

Kontaktujte nás a zistite viac o našich veľkoobchodných cenách – vo všeobecnosti majú naše výrobky ohromujúcu 600% prirážku.

Lokálne prevádzky vieme otvoriť už za dva týždne a medzinárodné prevádzky už za jeden mesiac – vždy sa však obráťte na nás pred oznámením akýchkoľvek dátumov slávnostného otvorenia.

Kiosky v nákupných centrách prevádzkujeme od roku 2009 a o naše komplexné školenia a neustálu podporu sa starajú skúsení odborníci v danej oblasti. Skombinujte to s našimi produktmi hromadnej príťažlivosti a vysokými maržami – a ste si istí, že uspejete. A ak by to nestačilo, máme 95% úspešnosť, keď naši partneri v prvom roku otvorili ďalšie pobočky!