Dostupné Globálne Príležitosti

Náš program Výhradných Licencií vám umožňuje stať sa výhradným distribútorom, otvárať predajne Mobile Outfitters bez ďalších poplatkov a predávať lokálne licencie obchodným partnerom na vašom území. Byť Majiteľom Výhradnej Licencie Mobile Outfitters vám poskytne neobmedzený potenciál rastu, kontrolu nad svojim územím a opakujúce sa zdroje výnosov.

Otvorte si neobmedzený počet predajných miest bez ďalších poplatkov

Školenie na mieste a neustála podpora

Získajte prístup k nášmu automatizovanému systému CRM a dalším výkonným predajným nástrojom

Predávajte lokálne licencie obchodným partnerom na vašom území.

Všetci záujemcovia o kiosky vo vašom regióne budú presmerovaní na vás

Najlepšie možné ceny

OSVEDČENÝ MODEL PODNIKANIA

Pripojte sa k našej rodine založenej V roku 2009 s viac ako 800 predajnými miestami vo viac ako 50 krajinách

NADPRIEMERNÁ MARŽA

až 600% prirážka s takmer žiadnymi skladovými zásobami

GLOBÁLNE PRÍLEŽITOSTI

Vo vašej krajine je tiež možné stať sa majitľom výhradnej licencie

Máte Záujem Stať sa Partnerom?

Najčastejšie otázky

Keď sa pridáte k Mobile Outfitters, stávate sa súčasťou celosvetovo najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v segmente predaja doplnkov pre mobilné zariadenia, ktorej značka je globálne známa. Našou konkurenčnou výhodou je, že Vám poskytujeme:

  • Možnosti vysokého rastu
  • Systémové riešenia na kľúč
  • Exkluzivitu
Naše základné hodnoty a prísľub značky z nás robia svetových lídrov v podnikaní v Kioskoch umiestnených v Nákupných Centrách už desať rokov a stále pokračujeme! Ponúkame vám viac než len nápad na kioskové podnikanie – získavate desaťročia našich skúseností s podnikaním v nákupných centrách, naše osobné školenia s praktickou prípravou (dostupné v každej krajine na celom svete) a rýchlo rastúcu sieť podobne zmýšľajúcich a úspešných podnikateľov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť!


Maloobchodné priestory v obchodných centrách, a kiosky obzvlášť, predstavujú rastúcu a udržateľnú platformu pre podnikateľov na celom svete. Toto sa všeobecne nazýva „mikro podnikanie“ a je základným kameňom globálnej ekonomiky. Pomáhame jednotlivým podnikateľom využiť náš kapitál, skúsenosti a zdroje na rozbehnutie vlastného prosperujúceho podnikania. Kiosky v nákupných centrách a mikropodniky umožňujú podnikateľom rýchlo dosiahnuť pozitívny cash flow pri veľmi skromnej investícii – vďaka tomu má naše podnikanie neuveriteľne vysokú úspešnosť. Veríme, že každý by mal myslieť vo veľkom, ale začať v malom.

Neváhajte vyplniť formulár naľavo, uvedte svoje otázky v sekcií komentárov. My vás budeme následne kontaktovať aby sme zodpoveali všetky vaše otázky.

Kontaktujte nás a zistite viac o našich veľkoobchodných cenách – vo všeobecnosti majú naše výrobky ohromujúcu 600% prirážku.

Lokálne prevádzky vieme otvoriť už za dva týždne a medzinárodné prevádzky už za jeden mesiac – vždy sa však obráťte na nás pred oznámením akýchkoľvek dátumov slávnostného otvorenia.

Kiosky v nákupných centrách prevádzkujeme od roku 2009 a o naše komplexné školenia a neustálu podporu sa starajú skúsení odborníci v danej oblasti. Skombinujte to s našimi produktmi hromadnej príťažlivosti a vysokými maržami – a ste si istí, že uspejete. A ak by to nestačilo, máme 95% úspešnosť, keď naši partneri v prvom roku otvorili ďalšie pobočky!