Prehľad školenia

S MO nie ste sami!

Keď sa pripojíte k rodine MO, stanete sa sám sebe šéfom so základom v podobe medzinárodne uznávanej a oceňovanej značky. Poskytneme vám hĺbkové školenia a osvedčené podporné systémy. Budeme tu, aby sme vám pomohli uspieť na každom kroku.

Náš tím Manažérov Úspechu Partnerov vám pomôže s výberom a rozbehnutím predajného miesta, či vyjednaním podmienok prenájmu. Poradíme vám ohľadom vášho otvorenia ale i mimo neho.

PRIESKUM
OBJAVTE

Vitajte na palube! Najprv by ste mali identifikovať potenciálne lokality, kde chcete prevádzku otvoriť. Potom nás kontaktujte! Skôr ako si dohodnete podmienky prenájmu či priestor neváhajte nás kontaktovať! Pomôžeme vám nájsť správne umiestnenie, poskytneme vám prezentačné materiály pre manažment nákupného centra a navrhneme umiestnenie vašej prevádzky.

INVESTICIA
INVESTUJTE

Akonáhle si vyhliadnete potenciálne miesta predajne, obratom vám pošleme zmluvu o distribúcii, ktorú si môžte skontrolovať a my vám odpovieme na všetky prípadné otázky. Táto zmluva vymedzuje vaše výhradné distibútorske územie, minimálne požiadavky a podmienky vášho distribútorstva. Potom, čo nám pošlete svoju počiatočnú platbu a podpísanú zmluvu o distribúcii, môžeme začať s navrhovaním dizajnu vášej predajne. Vtedy to začne byť napínavé! "

PODPORA
PODPORA

Veríme, že jedným z najväčších dôvodov nášho globálneho úspechu sú rozsiahle školenia a podpora. Pred otvorením vám pošleme školiace materiály, ktoré vám pomôžu zoznámiť sa s vašim novým podnikaním. Priradíme vám tiež osobného školiteľa, ktorý vás prevedie otázkami týkajúcich sa personálu, zásob, predaja alebo čokoľvek iného. Nebojte sa, nebude to vaša jediná príležitosť učiť sa. K dispozícii je tiež praktické školenie, akonáhle otvoríte svoju prevádzku! !

OTVORENIE
SPUSTIŤ

"Najnapínavejšia časť! Hneď ako budete mať navrhnutý dizajn prevádzky a objednané zásoby, je načase vybrať si dátum slávnostného otvorenia. Dajte nám vedieť, kedy to bude, a my vám rezervujeme termíny školení, aby sme zaistili bezproblémové otvorenie. Budeme koordinovať marketingové aktivity, propagovať vašu prevádzku na sociálnych médiách, zaradíme ju do nášho online adresára a podobne. Okrem toho vás prepojíme s naším štartovacím tímom, vrátane obchodníkov, dizajnérov, školiteľov a technického personálu. " "

Máte Záujem Stať sa Partnerom?

Najčastejšie otázky

Keď sa pridáte k Mobile Outfitters, stávate sa súčasťou celosvetovo najrýchlejšie rastúcej spoločnosti v segmente predaja doplnkov pre mobilné zariadenia, ktorej značka je globálne známa. Našou konkurenčnou výhodou je, že Vám poskytujeme:

  • Možnosti vysokého rastu
  • Systémové riešenia na kľúč
  • Exkluzivitu
Naše základné hodnoty a prísľub značky z nás robia svetových lídrov v podnikaní v Kioskoch umiestnených v Nákupných Centrách už desať rokov a stále pokračujeme! Ponúkame vám viac než len nápad na kioskové podnikanie – získavate desaťročia našich skúseností s podnikaním v nákupných centrách, naše osobné školenia s praktickou prípravou (dostupné v každej krajine na celom svete) a rýchlo rastúcu sieť podobne zmýšľajúcich a úspešných podnikateľov, ktorí sú vždy ochotní pomôcť!


Maloobchodné priestory v obchodných centrách, a kiosky obzvlášť, predstavujú rastúcu a udržateľnú platformu pre podnikateľov na celom svete. Toto sa všeobecne nazýva „mikro podnikanie“ a je základným kameňom globálnej ekonomiky. Pomáhame jednotlivým podnikateľom využiť náš kapitál, skúsenosti a zdroje na rozbehnutie vlastného prosperujúceho podnikania. Kiosky v nákupných centrách a mikropodniky umožňujú podnikateľom rýchlo dosiahnuť pozitívny cash flow pri veľmi skromnej investícii – vďaka tomu má naše podnikanie neuveriteľne vysokú úspešnosť. Veríme, že každý by mal myslieť vo veľkom, ale začať v malom.

Neváhajte vyplniť formulár naľavo, uvedte svoje otázky v sekcií komentárov. My vás budeme následne kontaktovať aby sme zodpoveali všetky vaše otázky.

Kontaktujte nás a zistite viac o našich veľkoobchodných cenách – vo všeobecnosti majú naše výrobky ohromujúcu 600% prirážku.

Lokálne prevádzky vieme otvoriť už za dva týždne a medzinárodné prevádzky už za jeden mesiac – vždy sa však obráťte na nás pred oznámením akýchkoľvek dátumov slávnostného otvorenia.

Kiosky v nákupných centrách prevádzkujeme od roku 2009 a o naše komplexné školenia a neustálu podporu sa starajú skúsení odborníci v danej oblasti. Skombinujte to s našimi produktmi hromadnej príťažlivosti a vysokými maržami – a ste si istí, že uspejete. A ak by to nestačilo, máme 95% úspešnosť, keď naši partneri v prvom roku otvorili ďalšie pobočky!